بلاگ

مقاله های زیر مجموعه بلاگ

ارزان ترین و بهترین دیاگ ماشین و موتور

ارزان ترین و بهترین دیاگ ماشین و موتور

دیاگ در واقع نوعی عملیات خطایابی ماشین و موتور می باشد که با استفاده از دستگاه خاصی انجام می پذیرد. در واقع با این کار می توان اطلاعات را از کامپیوتر خودرو دریافت کرد و به واسطه آنالیز کد های خطا ایراد خودرو و موتور را شناسایی کرد.

خودروی جذاب BMW و آپشن های آن

خودروی جذاب BMW و آپشن های آن

BMW جزء خودروهای بسیار زیبا و لوکسی به شمار می‌رود که انتخاب افراد زیادی بوده و خریداری آن مزیت های متعددی داشته است. آپشن های بی ام و به قدری زیاد و کاربردی هستند که هرکسی را مشتاق می کند تا برای خرید آن اقدام نماید. در این ماشین پرطرفدار آپشن های ایمنی هم قرار گرفته تا منجر به حداقل رساندن احساس ضربه و برخورد شود.

مدارک و شرایط لازم برای اجاره ماشین چیست؟

مدارک و شرایط لازم برای اجاره ماشین چیست؟

بسیاری از افراد تمایل دارند از اجاره خودرو بهره مند شوند اما متاسفانه درباره ضوابط، قوانین و شرایط این اجاره اطلاعات لازم را ندارند. اجاره ماشین می تواند در بسیاری از مواقع بسیار کارساز باشد. در واقع در برخی از موارد بهره مندی از یک خودروی اجاره ای نسبت به خرید خودرو سود به مراتب بیشتری را نصیب افراد مختلف می کند. اجاره خودرو می تواند برای مسافرت های گروهی، ترانسفر فرودگاهی، سفرهای کاری، انجام مراسم عروسی و ... گزینه ای درخور و مناسبی باشد.

خرید لوازم یدکی هیوندای به صورت اینترنتی چه مزایایی دارد؟

خرید لوازم یدکی هیوندای به صورت اینترنتی چه مزایایی دارد؟

خرید آنلاین فرآیندی است که در آن مصرف کنندگان مستقیماً کالاها یا خدمات را از فروشنده در زمان واقعی، بدون خدمات واسطه، از طریق اینترنت خریداری می کنند، در واقع خرید آنلاین شکلی از تجارت الکترونیکی است . یک فروشگاه آنلاین، فروشگاه اینترنتی یا فروشگاه مجازی، مشابه فروشگاه فیزیکی خرید محصولات لوازم یدکی انواع ماشین و … را تداعی می کند.

بهترین جاذبه های گردشگری ایران در پاییز پادشاه فصل ها

بهترین جاذبه های گردشگری ایران در پاییز پادشاه فصل ها

ایران کشوری چهار فصل است. سفر در هر فصلی لطف خودش را دارد. حالا با شروع فصل پاییز وقت آن رسیده که بیشتر به سراغ جاذبه های پاییزی کشورمان برویم. به ویژه پاییز امسال که تقریبا در هر ماه تعطیلات چند روزه‌ای شرایط را برای سفر مهیا کرده است. برای دیدن بهترین جاذبه های پاییزی ادامه مطلب را دنبال کنید:

خدمات سوئیچ برای پاسات

خدمات سوئیچ برای پاسات

با توسعه فناوری‌های جدید، هر خودرویی دارای سوئیچ های ضد سرقت می باشد؛ همین موضوع سبب شده است که سرویس ساخت سوئیچ، ساخت ریموت پاسات ، ساخت سوئیچ یدک، سوئیچ کیلس پاسات ، پروگرام و تعریف ریموت پاسات و کلید در بین صاحبان خودروهای داخلی و خارجی مشاهده شود.

آشنایی با خدمات ریموت تیگوان

آشنایی با خدمات ریموت تیگوان

 سیستم سوئیچ و ریموت تیگوان فاقد کلید است و فقط یک ریموت همراهتان باشد کافی است. در واقع این سیستم  هوشمند است که در این طراحی و تکنولوژی بسیار منحصر به فرد و خاص از شناسایی ریموت خودرو از طریق امواج وایرلس صورت گرفته است و دیگر نیازی به وارد کردن کلید داخل سوئیچ نیست و این فن آوری بسیار خاص است. 

معرفی خدمات سوئیچ برای خودرو بنز

معرفی خدمات سوئیچ برای خودرو بنز

ساخت سوئیچ بنز یکی از خدمات ویژه در مراکز ساخت سوئیچ و ریموت ، به دلیل پیچیدگی آن می باشد. همینطور این خدمات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. شاید دغدغه افرادی که دارای خودرو بنز هستند گم شدن و یا خراب شدن سوئیچ و ریموت آن ها می باشد.

خدمات پروگرام ریموت ولوو

خدمات پروگرام ریموت ولوو

خدمات زیادی در زمینه سوئیچ و ریموت برای مدل های مختلف خودرو ولوو انجام می شود. از چمله این خدمات پروگرام ، ساخت ، تعمیر ، تعریف ، کددهی و ... می باشد.

کیا در سال 2021