ساخت سوئیچ ولوو - ساخت ریموت ولوو

ساخت سوئیچ ولوو - ساخت ریموت ولوو

ساخت ریموت و سوئیچ ولوو

ساخت سوئیچ و ریموت خودرو ولوو به تخصص و تجربه بالایی در کنار استفاده از تجهیزات پیشرفته نیاز دارد و با توجه به این ‌که در هر زمانی از شبانه روز ممکن است مشکل برای سوئیچ و ریموت برای خودرو شما ایجاد شود برخی از متخصصان در این زمینه خدمات شبانه روزی را ارائه می دهند.  از خدمات این مراکز می توان به ساخت سوئیچ ولوو – ساخت و پروگرام ریموت ولوو – تعریف ریموت جدید – کددهی و پاک کردن کد ریموت – باز کردن درب خودرو ولوو در محل شما و ... اشاره نمود.

به دلیل اهمیتی که سوئیچ و ریموت در جهت بالا بردن امنیت خودرو شما دارد. می بایست در زمینه انتخاب مرکز تخصصی در این زمینه دقت لازم را داشته باشید. تخصص فرد در این زمینه برای ساخت سوئیچ و ریموت ولوو و همینطور سابقه کار برای رفع مشکلات بعدی در زمینه امنیت خودرو و جلوگیری از اتلاف وقت شما بسیار مهم است.  

ساخت سوئیچ یدک ولوو

ممکن است به خودرو خود نیاز داشته باشید و زمانی که به خودرو خود می رسید متوجه می شوید ریموت خود را گم کرده اید. اولین گزینه در زمانی که نیاز به سوئیچ ولوو و ریموت ولوو در هنگام بروز هر گونه مشکلی از جمله گم شدن، مفقود شدن یا شکستن و خراب شدن آن به ذهن می رسد. پیدا کردن یک مرکز معتبر و مطمئن با حضور متخصصین دارای مهارت های روز ویژه خودروهای هوشمند می باشد. درگذشته تعداد محدودی از خدمات دهندگان در این زمینه وجود داشت و سوئیچ و ریموت های قدیمی نیز ساده تر از ریموت های امروزی بودند. امروزه، پیشرفت‌های بسیار زیادی در طراحی و ساخت سوئیچ و ریموت ولوو صورت گرفته است و انواع مختلفی از آن براساس نوع خودرو در بازار وجود دارد. این مسئله بیانگر پیچیده‌تر شدن فرایند تعویض و ساخت سوئیچ ولوو است. از این رو مهم ترین گزینه انتخاب کلید سازی متخصص در زمینه خودرو شما براساس سابقه کار و همینطور تجهیزات و امکانات این مرکز می باشد.

تعریف و پروگرام ریموت ولوو

در صورتی سوئیچ و ریموت ولوو شما نیاز به پروگرام دارد نیاز به حضور در مراکز متخصص دارید که تجهیزات و امکانات در این زمینه را دارا باشند . زیرا سوئیچ و ریموت ولوو شما نیاز به تعریف و کددهی دارد و این خدمات علاوه بر اینکه فرد باید از تخصص کافی در این زمینه برخوردار باشد نیاز به امکانات کافی نیز دارد.

کددهی ریموت ولوو

سوئیچ و ریموت کیا اصل بسیار گران می باشد بنابراین برای رفع این مورد در صورت بروز هرگونه مشکل می توان از خدمات خام نمودن کلید کیا استفاده نمود . برای این خدمات تجهیزات مدرن مورد نیاز می باشد. برای تعریف ریموت ابتدا آن ها را خام کرده و کددهی جدید برای آنها انجام می شود و در اختیار مشتری قرار داده می شود.

پاک کردن ریموت گمشده

اگر سوئیچ و ریموت خودرو ولوو خود را گم کرده اید و یا از شما دزدیده شده است اولین اقدام شما تماس با متخصصین در این زمینه برای پاک کردن سوئیچ و ریموت شما می باشد. در برخی از خودرو ها و مدل های آن در صورتی که سوئیچ خود را از دست داده اید نیاز به دریافت کد و خارج کردن کامپیوتر خودرو شما نمی باشد و با دستگاه های مخصوص سوئیچ و ریموت های خودرو ولوو شما پاک می شود اما در برخی از خودرو نیاز به خارج کردن کامپیوتر و کدهای آن می باشد. در صورت مواجه شدن با این مشکل با متخصصین و مراکز معتبر تماس حاصل فرمایید تا در مورد خدمات مورد نیاز شما مشاوره دریافت کنید. 

سوئیچ کیلس ولوو

کی لس به این معنا است که یعنی خودرو کیا شما فاقد کلید است و فقط یک ریموت همراهتان باشد کافی است. در واقع این سیستم به طور هوشمند است که در این طراحی و تکنولوژی بسیار منحصر به فرد و خاص است که از شناسایی ریموت خودرو از طریق امواج وایرلس صورت گرفته است و دیگر نیازی به وارد کردن کلید داخل سوئیچ نیست و این فن آوری بسیار خاص است. 

یکی از اتفاقات رایج در زمینه خودرو کیا گم شدن سوئیچ و ریموت خودرو است که خیلی با این اتفاقات رو به رو می‌شویم. به دلیل سیستم ایموبلایزر در خودروها و ساخت سوئیچ کد دار توسط افراد متخصص و کار بلد و زبده با دستگاههای پیشرفته و مخصوص انجام شده است. در خوردوهای امروزی گم شدن کلید و کی لس مشکلات بزرگی ایجاد کرده است به طوری که در اکثر موارد برای باز کردن درب خودرو، افرادی اقدام به حمل خودرو می‌کنند. شما با استفاده از سرویس دهی و ساخت سوئیچ کددار در محل می‌توان با ارسال مدل خودرو و سال ساخت خودرو از امکانات مراکز بهره مند شوید.  

خدمات سوئیچ و ریموت ولوو

 • ساخت ریموت ولوو و کددهی ریموت کیلس گو
 • ساخت کلید ولوو در صورت گم شدن و یدکی با دستگاه اتوماتیک
 • پاک کردن کد خطای ولوو با دستگاه دیاگ
 • تعویض قاب جدید ولوو و باطری ریموت
 • ساخت ریموت گمشده ولوو
 • ساخت کلید و ریموت ولوو در کمترین زمان
 • سفارش ریموت کی لس انواع مدل ولوو
 • ساخت ریموت ولوو کی لس گو
 • باز کردن درب ولوو در کوتاهترین زمان ممکن
 • کددهی ریموت کلیدی و کی لس ولوو
 • ساخت و تراش کلید و ولوو
 • کددهی ریموت ولوو بدون باز کردن کامپیوتر
 • غیرفعال سازی ریموت های گمشده ولوو
 • تعریف ریموت انواع سری های ولوو
 • ساخت کلید ولوو ،ست کامل ایموبلایزر ولوو
 • ساخت ریموت ولوو ،تعمیر قفل فرمان ولوو
 • ریموت ولوو ،ریموت یدک ولوو ،کپی ریموت ولوو
 • ساخت سوییچ ولوو ،سوئیچ ولوو ،کددهی سوئیچ ولوو ،تعریف سوئیچ ولوو
 • کلید ولوو ،کلید یدک  ولوو ،کپی کلید ولوو ،ساخت سوئیچ یدک ولوو ،ساخت ریموت یدک ولوو ،ساخت کلید یدک ولوو

از جمله خدمات ویژه ما می توان به مشاوره تلفنی و حضوری ، ارائه لیست قیمت بر اساس خدمات مورد نیاز شما و مدل خودرو ، ارسال کارشناس برای بازدید در محل در تمامی مناطق تهران و در سراسر ایران ، ارائه  خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به ‌صورت شبانه‌روزی حتی در ایام تعطیل، ضمانت و گارانتی محصولات و خدمات  اشاره نمود.

مدل های خودرو ولوو

سوئیچ و ریموت ولوو XC90 

از جمله خدماتی که ویژه خودرو ولوو مدل XC90 ارائه می شود می توان به ساخت سوئیچ ، پروگرام ریموت ، تعمیر ، تعریف و کددهی ریموت ، تعویض باتری و قاب ریموت ، تراش تیغه کلید ، دیاگ و عیب یابی ، کددهی و پروگرام یونیت ، فعال کردن صدا در سرعت بالای 120 ، فعال کردن اپل کارپلی ، پروگرام ای بی اس abs ، پروگرام فرمان ولوو XC90 می باشد.

کپی سوئیچ و تراش تیغه کلید ولوو

ریموت و سوئیچ های هوشمند امروزی اکثرا به صورت کی لس می باشند که در صورتی که دچار مشکل شوند حتما نیاز به ولوو برای ساخت سوئیچ می باشد تا بتوان سوئیچ و ریموت ولوو جدید ساخته شده را به سیستم کامپیوتر خودرو معرفی کرد. از جمله خدماتی که در مراکز تخصصی ساخت سوئیچ و ریموت ولوو انجام می شود می توان به تراش تیغه کلید با تجهیزات مدرن نام برد. در این مرکز شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

باز کردن درب ولوو

یکی دیگر از خدمات مراکز ساخت سوئیچ و ریموت باز کردن درب خودرو ولوو می باشد. در صورتی که با همچین مشکلی مواجه شدید راحت ترین کار برای شما شکستن شیشه خودرو می باشد اما این بهترین راه نیست زیرا مراکز متخصص در این زمینه خدمات باز کردن درب خودرو ولوو شما را بدون آسیب رسیدن به خودرو شما و با دستگاه های مدرن خود در این زمینه انجام می دهند. 

اطلاع از قیمت سوئیچ و ریموت

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت های ما و همچنین مشاوره با تیم متخصص ما با ما تماس گرفته و سفارش خود را در هر زمانی از شبانه روز بصورت 24 ساعته و در سراسر ایران  ثبت نمایید و از خدمات با کیفیت ما بهره مند شوید. ما توانسته ایم با بهترین کیفیت،  اعتماد و اطمینان مشتریان بسیاری را به خود جلب کند.