ساخت سوئیچ و ریموت یدک بنز

ساخت سوئیچ و ریموت یدک بنز

ساخت سوئیچ و ریموت بنز

ساخت سوئیچ بنز یکی از کار های تخصصی است که نیازمند دانش و تبحر زیادی است چرا که اگر فرد اطلاعات و تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد نمی تواند از پس ساخت ریموت بنز بر بیاید به همین دلیل برای این که شما در کمترین زمان ممکن و بدون فوت وقت بتوانید نتیجه دلخواه خود را دریافت کنید بهتر است به مراکزی که تخصص کافی برای انجام این کار را دارند مراجعه کنید. مجموعه ریموت یدک یکی از مراکز تخصصی ارائه دهنده خدمات مربوط به ساخت سوئیچ و ریموت یدک انواع ماشین های لوکس امروزی مانند بنز می باشد که با تجربه چندین ساله در این حوزه و با بهره گیری از علم روز دنیا، ریموت مورد نظر شما را در کمترین زمان و کیفیت بالا در اختیار تان قرار می دهد.

تبحر و دانش ما در ساخت سوئیچ و ریموت بنز در بین رقبای خود و سابقه چندین ساله ما در این حوزه نشان از کیفیت بالای خدمات ما می باشد.

چگونگی ساخت ریموت و سوئیچ یدک بنز

همان طور که می دانید ریموت و سوئیچ ماشین نقش بسیار مهمی در حفظ امنیت خودرو شما دارد به خصوص در شرایط اقتصادی فعلی که قیمت خودرو های لوکسی مانند بنز به صورت روزانه بالا می روند توصیه می شود که برای ساخت ریموت و سوئیچ بنز خود به هر جایی اعتماد نکنید و قبل از هر اقدامی درباره تخصص، سابقه کاری و رضایت مشتریان مجموعه ای که این وظیفه را به عهده آنان می گذارید به خوبی تحقیق کنید تا ضمن حفظ امنیت خودرو و سرمایه خود از اتلاف وقت تان جلوگیری کنید.

در گذشته ریموت هایی که برای باز کردن درب ماشین استفاده می شد پیچیدگی زیادی نداشتن به همین دلیل مراکز زیادی خدمات ساخت سوئیچ یدک را ارائه می کردند اما امروزه با پیشرفت علم و فناوری در این حوزه کمپانی های مطرح جهانی مانند کمپانی تولیدکننده بنز از متد های پیچیده ای برای ساخت ریموت و سوئیچ ماشین های خود استفاده می کند به همین دلیل ساخت یدک این ریموت ها نیازمند تجهیزات و تخصص خاصی می باشد که هر کلید سازی قادر به ساخت آن نمی باشد. مجموعه ریموت یدک یکی از ارائه دهندگان سرویس های ویژه سوئیچ و ریموت انواع خودرو ها می باشد که با استفاده از جدید ترین دستگاه ها حتی امکان ساخت و کپی کلید یدک بنز را برای مشتریان خود فراهم می کند.

پروگرام ریموت و سوئیچ بنز

همان طور که می دانید خودرو های تولیدی کمپانی بنز جزء ماشین های لوکس در بیشتر کشور های دنیا محسوب می شود که علت اصلی آن امکانات و ویژگی های منحصر به فردی است که این ماشین به راننده خود عرضه می کند.

به علت قیمت بالایی که خودرو های این کمپانی دارند، سازندگان آن ها برای ساخت ریموت و سوئیچ بنز ها از برد های تخصصی استفاده می کنند تا سارقین به راحتی نتوانند آن ها رمز گشایی کنند، درست است که این موضوع یک مزیت محسوب می شود. اما اگر صاحب اصلی ماشین ریموت خود را گم کند یا به هر علتی آن را خراب کند باید از مراکزی که توانایی پروگرام و کددهی انواع سوئیج و ریموت بنز را داشته باشد، کمک بگیرید.

برای پروگرام ریموت بنز علاوه بر این که فرد باید دانش و مهارت کافی برای انجام این کار داشته باشد نیاز به امکانات و تجهیزات فنی که به صورت حرفه ای این کار طراحی شده اند نیاز دارد.

کددهی ریموت و سوئیچ بنز

یکی از اصلی ترین موضوعاتی که در تعیین قیمت ریموت و سوئیچ بنز مطرح است اصلی (اورجینال) یا غیر اصلی (های کپی) آن می باشد. از آن جایی که ریموت و سوئیچ بنز اصل قیمت بسیار بالایی دارد در صورت بروز هر گونه مشکل برای آن توصیه می شود که ابتدا همان ریموت را خام کرده و مجددا آن را کددهی کنید تا در هزینه های خود صرفه جویی کنید. اما باید بدانید که برای خام نمودن سوئیچ بنز و کددهی به آن باید از مرکز هایی که تجهیزات لازم برای این کار را دارند، کمک بگیرید.

سوئیچ کیلس بنز

کی لس به این معنا است که یعنی خودرو بنز شما فاقد کلید است و فقط یک ریموت همراهتان باشد کافی است. در واقع این سیستم به طور هوشمند است که در این طراحی و تکنولوژی بسیار منحصر به فرد و خاص است که از شناسایی ریموت خودرو از طریق امواج وایرلس صورت گرفته است و دیگر نیازی به وارد کردن کلید داخل سوئیچ نیست و این فن آوری بسیار خاص است. ساخت سوئیچ کیلس بنز یکی از مهم ترین و تخصصی ترین فعالیت ها در زمینه خدمات سوئیچ می باشد.

یکی از اتفاقات رایج در زمینه خودرو بنز گم شدن سوئیچ و ریموت خودرو است که خیلی با این اتفاقات رو به رو می‌شویم. به دلیل سیستم ایموبلایزر در خودروها و ساخت سوئیچ کد دار توسط افراد متخصص و کار بلد و زبده با دستگاههای پیشرفته و مخصوص انجام شده است. در خوردوهای امروزی گم شدن کلید و کی لس مشکلات بزرگی ایجاد کرده است به طوری که در اکثر موارد برای باز کردن درب خودرو، افرادی اقدام به حمل خودرو می‌کنند. شما با استفاده از سرویس دهی و ساخت سوئیچ کددار در محل می‌توان با ارسال مدل خودرو و سال ساخت خودرو از امکانات مراکز بهره مند شوید.  

کددهی ریموت بنز  

سوئیچ و ریموت بنز اصل بسیار گران می باشد بنابراین برای رفع این مورد در صورت بروز هرگونه مشکل می توان از خدمات خام نمودن کلید بنز استفاده نمود . برای این خدمات تجهیزات مدرن مورد نیاز می باشد. برای تعریف ریموت ابتدا آن ها را خام کرده و کددهی جدید برای آنها انجام می شود و در اختیار مشتری قرار داده می شود.

پاک کردن ریموت گمشده

اگر سوئیچ و ریموت خودرو بنز  خود را گم کرده اید و یا از شما دزدیده شده است اولین اقدام شما تماس با متخصصین در این زمینه برای پاک کردن سوئیچ و ریموت شما می باشد. در برخی از خودرو ها و مدل های آن در صورتی که سوئیچ خود را از دست داده اید نیاز به دریافت کد و خارج کردن کامپیوتر خودرو شما نمی باشد و با دستگاه های مخصوص سوئیچ و ریموت های خودرو بنز شما پاک می شود اما در برخی از خودرو نیاز به خارج کردن کامپیوتر و کدهای آن می باشد. در صورت مواجه شدن با این مشکل با متخصصین و مراکز معتبر تماس حاصل فرمایید تا در مورد خدمات مورد نیاز شما مشاوره دریافت کنید.

خدمات سوئیچ و ریموت بنز

 •     ساخت ریموت بنز و کددهی ریموت کیلس گو
 •     ساخت کلید بنز در صورت گم شدن و یدکی با دستگاه اتوماتیک
 •     پاک کردن کد خطای بنز با دستگاه دیاگ
 •     تعویض قاب جدید بنز و باطری ریموت
 •     ساخت ریموت گمشده بنز
 •     ساخت کلید و ریموت بنز در کمترین زمان
 •     سفارش ریموت کی لس بنز انواع مدل بنز
 •     ساخت ریموت بنز کی لس گو
 •     باز کردن درب بنز در کوتاهترین زمان ممکن
 •     کددهی ریموت کلیدی و کی لس بنز
 •     ساخت و تراش کلید و بنز
 •     کددهی ریموت بنز بدون باز کردن کامپیوتر
 •     غیرفعال سازی ریموت های گمشده بنز
 •     تعریف ریموت انواع سری های بنز
 •     ساخت کلید بنز ،ست کامل ایموبلایزر بنز
 •     ساخت ریموت بنز ،تعمیر قفل فرمان بنز
 •     ریموت بنز  ،ریموت یدک بنز ،کپی ریموت بنز
 •     ساخت سوییچ بنز  ،سوئیچ بنز ،کددهی سوئیچ بنز ،تعریف سوئیچ بنز
 •     کلید بنز ،کلید یدک  مرسدس بنز  ،کپی کلید بنز  ،ساخت سوئیچ یدک بنز ،ساخت ریموت یدک بنز ،ساخت کلید یدک بنز

از جمله خدمات ویژه ما می توان به مشاوره تلفنی و حضوری ، ارائه لیست قیمت بر اساس خدمات مورد نیاز شما و مدل خودرو ، ارسال کارشناس برای بازدید در محل در تمامی مناطق تهران و در سراسر ایران ، ارائه  خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به ‌صورت شبانه‌روزی حتی در ایام تعطیل، ضمانت و گارانتی محصولات و خدمات  اشاره نمود.

کپی سوئیچ و تراش تیغه کلید بنز  

ریموت و سوئیچ های هوشمند امروزی اکثرا به صورت کی لس می باشند که در صورتی که دچار مشکل شوند حتما نیاز به بنز برای ساخت سوئیچ می باشد تا بتوان سوئیچ و ریموت بنز  جدید ساخته شده را به سیستم کامپیوتر خودرو معرفی کرد. از جمله خدماتی که در مراکز تخصصی انجام می شود می توان به تراش تیغه کلید بنز و کپی سوئیچ بنز با تجهیزات مدرن نام برد. در این مرکز شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

باز کردن درب بنز

یکی دیگر از خدمات مراکز ساخت سوئیچ و ریموت باز کردن درب خودرو بنز  می باشد. در صورتی که با همچین مشکلی مواجه شدید راحت ترین کار برای شما شکستن شیشه خودرو می باشد اما این بهترین راه نیست زیرا مراکز متخصص در این زمینه خدمات باز کردن درب خودرو بنز  شما را بدون آسیب رسیدن به خودرو شما و با دستگاه های مدرن خود در این زمینه انجام می دهند.

اطلاع از قیمت سوئیچ و ریموت

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت های ما و همچنین مشاوره با تیم متخصص ما با ما تماس گرفته و سفارش خود را در سراسر ایران  ثبت نمایید و از خدمات با کیفیت ما بهره مند شوید. ما توانسته ایم با بهترین کیفیت،  اعتماد و اطمینان مشتریان بسیاری را به خود جلب کند. برای اطلاع از قیمت سوئیچ بنز با ما تماس بگیرید.

خدمات سوئیچ مدل های بنز

سوئیچ AMG

سوئیچ SLR

سوئیچ SLS

کلاس A

کلاس B

کلاس C

کلاس CL

کلاس CLA

کلاس CLS

کلاس E

کلاس G

کلاس GLA

کلاس GLC

کلاس GLK

کلاس GLS

کلاس ML

کلاس S

کلاس SL

کلاس SLK

معرفی خودرو بنز

کمپانی بنز جزو اولین و قدیمی‌ترین خودرو سازی جهان محسوب می‌گردد و قدمت چندین ساله دارد که توانسته با رضایت مندی در همه مدل‌های تولید شده نظر مشتریان و مالکان را به خود جلب نماید. ساخت سوئیچ خودروی بنز از ابتدایی ترین تولید این شرکت بسیار متفاوت‌تر و دقیق‌تر شده است و هر ساله رو به پیشرفت مضاعف است. در نسل قدیم خودرو سازی بنز قفل‌های خودروها به صورت قدیمی ارائه میشد و به طبع خرابی‌ها و اینکه کلیدهای بیشتری را باید با خود حمل می‌کردید و احتمال داشت کلیدها گم و یا مفقود شود و باید برای هر قفل کلید جداگانه‌ای می‌ساختید که سبب اتلاف وقت و هزینه بیشتری برای شما داشت.
ولی از آنجایی که با پیشرفت فراوان این کمپانی معروف و به نام توانست از نظر ایمنی بسیار دقیق و با ظرافت فراوان در ساخت سوئیچ بنز دیده شود که سوئیچ های خودروهای نسل جدید را فقط با استفاده از یک سوئیچ و یا ریموت انجام داد. در کشور ایران نیز خودروی بنز از طرفداران خاص خودش برخوردار است به دلیل ایمنی و ضد سرقت بودن این خودرو است. در ایران مراکز معتبری وجود دارد که ساخت سوئیچ مرسدس بنز را با دستگاههای تمام اتوماتیک و پیشرفته تنها در عرض چند دقیقه و مدت کوتاهی تولید و کپی کند و تنها با کد دهی می‌توان این کار را انجام داد و نیاز به باز کردن کامپیوتر و قفل درب‌ها نخواهد بود.
در این مراکز برای ساخت سوئیچ مرسدس بنز از افرادی بسیار زبده و ماهر که تخصص بالایی در این زمینه دارند و همچنین از دستگاه‌های تمام اتومات استفاده می‌کنند ساخت سوئیچ بنز مطابق با همان تکنولوژی و البته با دقت و ظرافت خاصی انجام می‌شود که دقیقا مانند همان تولید اولیه سوئیچ کمپانی است. البته باید توجه داشته باشید که مراکزی هم هستند که قابل اعتماد نیستند و از قطعات تقلبی و غیر اصل استفاده می‌کنند.


نحوه ی تعمیر سوئیچ بنز و راه اندازی مجدد به چه صورت هست؟
سوئیچ بنز دارای سیستم کامپیوتری پیچیده ای می باشد پس بدون داشتم ابزار مناسب امکان تعمیر آن نمی باشد.
سریع ترین روش باز کردن درب بنز قفل شده چی هست؟
تماس با امداد خودروی سیار ریموت یدک از قسمت تماس با ما می باشد.تا در سریع ترین زمان متخصصین خود را به محل شما ارسال کند.