ساخت سوئیچ و ریموت یدک بی ام و

سوئیچ و ریموت بی ام و x6

سوئیچ و ریموت بی ام و x6

برند: bmw
قیمت: 2,300,000 تومان
225 بار دیده شده
(1 نفر)

تعداد دکمه 4 ، سال 2008 - 2014 ، رنگ مشکی ، فرکانس 315MHZ

ساخت سوئیچ و ریموت یدک بی ام و

ساخت ریموت و سوئیچ بی ام و

ساخت سوئیچ بی ام و به تخصص و تجربه بالایی در کنار استفاده از تجهیزات پیشرفته نیاز دارد و با توجه به این ‌که در هر زمانی از شبانه روز ممکن است مشکل برای سوئیچ و ریموت برای خودرو شما ایجاد شود برخی از متخصصان در این زمینه خدمات شبانه روزی را ارائه می دهند.  از خدمات این مراکز می توان به ساخت سوئیچ بی ام و – ساخت و پروگرام ریموت بی ام و – تعریف ریموت جدید – کددهی و پاک کردن کد ریموت – باز کردن درب خودرو بی ام و در محل شما و ... اشاره نمود.

به دلیل اهمیتی که سوئیچ و ریموت در جهت بالا بردن امنیت خودرو شما دارد. می بایست در زمینه انتخاب مرکز تخصصی در این زمینه دقت لازم را داشته باشید. تخصص فرد در این زمینه برای ساخت سوئیچ و ریموت بی ام و و همینطور سابقه کار برای رفع مشکلات بعدی در زمینه امنیت خودرو و جلوگیری از اتلاف وقت شما بسیار مهم است.  

از آنجایی که ساخت سوئیچ بی ام و در این خودرو بسیار حائض اهمیت است و نیاز به نیروی کار و افرادی است که زبده و کار بلد باشند. امروزه هزینه نگهداری و تعمیرات خودروهای گران قیمت بسیار بالاست و باید افراد ماهری این کار را انجام دهند که از نظر هزینه مقرون به صرفه و نیز وقت شما هم اتلاف نشود. سوئیچ بی ام و از نسل‌های قدیم این خودرو سازی، تا به امروز بسیار مدرن شده است و سوئیچ بی ام و مدل‌های مختلفی دارد و از نظر قیمت‌ها و خدمات نیز متفاوت است. اگر سوئیچ یا ریموت خودروی شما خراب و یا گم یا مفقود گردید نگران این موضوع نباشید و با مراجعه به مراکز معتبر ساخت سوئیچ بی ام و می‌توانید در کمترین زمان حدودا 20 الی 30 دقیقه این کار را انجام دهید.
شرکت بی ام و یکی از بزرگترین تولید کننده خودرو در جهان است و با ساخت خودروهای مدرن و به روز نام خود را در جهان و البته در ایران که طرفداران بسیاری دارد در ذهن آنها جای داده است. سوئیچ خودروهایی که این کمپانی ساخته است بسیار از ارزش بالایی از نظر تکنولوژی ساخت برخورداراست و به جای استفاده از تعدادی کلید تنها با استفاده از یک ریموت کار همه سوئیچ ها را انجام می‌دهد.
ساخت سوئیچ بی ام و یکی از کارهای با دقت وحساسی است که باید افرادی که دارای دانش علمی و تجربی بوده و مهارت زیادی دارند، انجام گردد. باید به مراکز معتبر مراجعه شود به دلیل اینکه ساخت سوئیچ بی ام و باید با دستگاه‌های تمام اتوماتیک برای تراش تیغه صورت گیرد. از مراجعه به مراکز غیر معتبر خودداری کنید به دلیل اینکه این کار به صورت دقیق و تخصصی انجام می‌گیرد و ممکن است از قطعه تقلبی استفاده شود که احتمال بروز خطا در خودروی شما می‌شود.

ساخت سوئیچ یدک بی ام و

ممکن است به خودرو خود نیاز داشته باشید و زمانی که به خودرو خود می رسید متوجه می شوید ریموت خود را گم کرده اید. اولین گزینه در زمانی که نیاز به سوئیچ یدک بی ام و و ریموت یدک بی ام و در هنگام بروز هر گونه مشکلی از جمله گم شدن، مفقود شدن یا شکستن و خراب شدن آن به ذهن می رسد. پیدا کردن یک مرکز معتبر و مطمئن با حضور متخصصین دارای مهارت های روز ویژه خودروهای هوشمند می باشد. درگذشته تعداد محدودی از خدمات دهندگان در این زمینه وجود داشت و سوئیچ و ریموت های قدیمی نیز ساده تر از ریموت های امروزی بودند. امروزه، پیشرفت‌های بسیار زیادی در طراحی و ساخت سوئیچ و ریموت بی ام و صورت گرفته است و انواع مختلفی از آن براساس نوع خودرو در بازار وجود دارد. این مسئله بیانگر پیچیده‌تر شدن فرایند تعویض و ساخت سوئیچ بی ام و است. از این رو مهم ترین گزینه انتخاب کلید سازی متخصص در زمینه خودرو شما براساس سابقه کار و همینطور تجهیزات و امکانات این مرکز می باشد.

تعریف و پروگرام ریموت بی ام و

در صورتی سوئیچ و ریموت بی ام و شما نیاز به پروگرام دارد نیاز به حضور در مراکز متخصص دارید که تجهیزات و امکانات در این زمینه را دارا باشند . زیرا سوئیچ و ریموت شما نیاز به تعریف و کددهی دارد و این خدمات علاوه بر اینکه فرد باید از تخصص کافی در این زمینه تعریف ریموت بی ام و و پروگرام ریموت بی ام و برخوردار باشد نیاز به امکانات کافی نیز دارد.

کددهی ریموت بی ام و

سوئیچ و ریموت بی ام و اصل بسیار گران می باشد بنابراین برای رفع این مورد در صورت بروز هرگونه مشکل می توان از خدمات خام نمودن کلید بی ام و استفاده نمود . برای این خدمات تجهیزات مدرن مورد نیاز می باشد. برای تعریف ریموت ابتدا آن ها را خام کرده و کددهی جدید برای آنها انجام می شود و در اختیار مشتری قرار داده می شود.

پاک کردن ریموت گمشده

اگر سوئیچ و ریموت خودرو بی ام و خود را گم کرده اید و یا از شما دزدیده شده است اولین اقدام شما تماس با متخصصین در این زمینه برای پاک کردن سوئیچ و ریموت شما می باشد. در برخی از خودرو ها و مدل های آن در صورتی که سوئیچ خود را از دست داده اید نیاز به دریافت کد و خارج کردن کامپیوتر خودرو شما نمی باشد و با دستگاه های مخصوص سوئیچ و ریموت های خودرو بی ام و شما پاک می شود اما در برخی از خودرو نیاز به خارج کردن کامپیوتر و کدهای آن می باشد. در صورت مواجه شدن با این مشکل با متخصصین و مراکز معتبر تماس حاصل فرمایید تا در مورد خدمات مورد نیاز شما مشاوره دریافت کنید.

سوئیچ کیلس بی ام و

کی لس به این معنا است که یعنی خودرو بی ام و شما فاقد کلید است و فقط یک ریموت همراهتان باشد کافی است. در واقع این سیستم به طور هوشمند است که در این طراحی و تکنولوژی بسیار منحصر به فرد و خاص است که از شناسایی ریموت خودرو از طریق امواج وایرلس صورت گرفته است و دیگر نیازی به وارد کردن کلید داخل سوئیچ نیست و این فن آوری بسیار خاص است.

یکی از اتفاقات رایج در زمینه خودرو بی ام و گم شدن سوئیچ و ریموت خودرو است که خیلی با این اتفاقات رو به رو می‌شویم. به دلیل سیستم ایموبلایزر در خودروها و ساخت سوئیچ کد دار توسط افراد متخصص و کار بلد و زبده با دستگاههای پیشرفته و مخصوص انجام شده است. در خوردوهای امروزی گم شدن کلید و کی لس مشکلات بزرگی ایجاد کرده است به طوری که در اکثر موارد برای باز کردن درب خودرو، افرادی اقدام به حمل خودرو می‌کنند. شما با استفاده از سرویس دهی و ساخت سوئیچ کددار در محل می‌توان با ارسال مدل خودرو و سال ساخت خودرو از امکانات مراکز بهره مند شوید.  

خدمات سوئیچ و ریموت بی ام و

 •     ساخت ریموت بی ام و و کددهی ریموت کیلس گو
 •     ساخت کلید بی ام و در صورت گم شدن و یدکی با دستگاه اتوماتیک
 •     پاک کردن کد خطای بی ام و با دستگاه دیاگ
 •     تعویض قاب جدید بی ام و و باطری ریموت
 •     ساخت ریموت گمشده بی ام و
 •     ساخت کلید و ریموت بی ام و در کمترین زمان
 •     سفارش ریموت کی لس بی ام و انواع مدل بی ام و
 •     ساخت ریموت بی ام و کی لس گو
 •     باز کردن درب بی ام و در کوتاهترین زمان ممکن
 •     کددهی ریموت کلیدی و کی لس بی ام و
 •     ساخت و تراش کلید و بی ام و
 •     کددهی ریموت بی ام و بدون باز کردن کامپیوتر
 •     غیرفعال سازی ریموت های گمشده بی ام و
 •     تعریف ریموت انواع سری های بی ام و
 •     ساخت کلید بی ام و ،ست کامل ایموبلایزر بی ام و
 •     ساخت ریموت بی ام و ،تعمیر قفل فرمان بی ام و
 •     ریموت بی ام و  ،ریموت یدک بی ام و ،کپی ریموت بی ام و
 •     ساخت سوییچ بی ام و ،سوئیچ بی ام و ،کددهی سوئیچ بی ام و ،تعریف سوئیچ بی ام و
 •     کلید بی ام و ،کلید یدک بی ام و  ،کپی کلید بی ام و  ،ساخت سوئیچ یدک بی ام و ،ساخت ریموت یدک بی ام و ،ساخت کلید یدک بی ام و

از جمله خدمات ویژه ما می توان به مشاوره تلفنی و حضوری ، ارائه لیست قیمت بر اساس خدمات مورد نیاز شما و مدل خودرو ، ارسال کارشناس برای بازدید در محل در تمامی مناطق تهران و در سراسر ایران ، ارائه  خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به ‌صورت شبانه‌روزی حتی در ایام تعطیل، ضمانت و گارانتی محصولات و خدمات  اشاره نمود.

کپی سوئیچ و تراش تیغه کلید بی ام و

ریموت و سوئیچ های هوشمند امروزی اکثرا به صورت کی لس می باشند که در صورتی که دچار مشکل شوند حتما نیاز به بی ام و  برای ساخت سوئیچ می باشد تا بتوان سوئیچ و ریموت بی ام و جدید ساخته شده را به سیستم کامپیوتر خودرو معرفی کرد. از جمله خدماتی که در مراکز تخصصی ساخت سوئیچ و ریموت بی ام و انجام می شود می توان به تراش تیغه کلید با تجهیزات مدرن نام برد. در این مرکز شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

باز کردن درب بی ام و

یکی دیگر از خدمات مراکز ساخت سوئیچ و ریموت باز کردن درب خودرو بی ام و می باشد. در صورتی که با همچین مشکلی مواجه شدید راحت ترین کار برای شما شکستن شیشه خودرو می باشد اما این بهترین راه نیست زیرا مراکز متخصص در این زمینه خدمات باز کردن درب بی ام و شما را بدون آسیب رسیدن به خودرو شما و با دستگاه های مدرن خود در این زمینه انجام می دهند.

اطلاع از قیمت سوئیچ و ریموت

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت های ما و همچنین مشاوره با تیم متخصص ما با ما تماس گرفته و سفارش خود را در سراسر ایران  ثبت نمایید و از خدمات با کیفیت ما بهره مند شوید. ما توانسته ایم با بهترین کیفیت،  اعتماد و اطمینان مشتریان بسیاری را به خود جلب کند. برای اطلاع از قیمت سوئیچ بی ام و با ما تماس بگیرید.

خدمات سوئیچ مدل های بی ام و

سوئیچ آی 8 ( I8 )

سوئیچ ایکس 1 ( X1 )

سوئیچ ایکس 2 ( X2 )

سوئیچ ایکس 3 ( X3 )

سوئیچ ایکس 4 ( X4 )

سوئیچ ایکس 5 ( X5 )

سوئیچ ایکس 6 ( X6 )

سوئیچ زد 4 ( Z4 )

سوئیچ سری 1

سوئیچ سری 2

سوئیچ سری 3

سوئیچ سری 4

سوئیچ سری 5

سوئیچ سری 6

سوئیچ سری 7