سوئیچ و ریموت خودرو

سوئیچ و ریموت خودرو

ساخت سوئیچ خودرو

خدمات ما شامل ساخت ریموت و کددهی ریموت کیلس گو - ساخت کلید در صورت گم شدن و یدکی با دستگاه اتوماتیک - پاک کردن کد خطای با دستگاه دیاگ - تعویض قاب جدید و باطری ریموت - ساخت ریموت گمشده - ساخت کلید و ریموت در کمترین زمان - سفارش ریموت کی لس انواع مدل خودرو- ساخت ریموت و کی لس گو - باز کردن درب خودرو در کوتاهترین زمان ممکن - کددهی ریموت کلیدی و کی لس - ساخت و تراش کلید - کددهی ریموت بدون باز کردن کامپیوتر - غیرفعال سازی ریموت های گمشده - تعریف ریموت انواع سری های خودرو - ساخت کلید ،ست کامل ایموبلایزر - ساخت ریموت ،تعمیر قفل فرمان - ریموت ،ریموت یدک ،کپی ریموت خودرو - ساخت سوییچ ،سوئیچ خودرو ،کددهی سوئیچ ،تعریف سوئیچ - کلید و کلید یدک خودرو - کپی کلید خودرو می باشد.

سوئیچ یدک خودرو

یکی از قطعات پر کاربرد ماشین سوئیچ و ریموت می باشد به همین جهت از اهمیت بالایی برخوردار است. بر خلاف قیمت و ظاهر کوچک سوئیچ و ریموت قطعه پر ارزش خودرو به شمار می رود. ریموت وسیله ایست که بدون آن خودرو های مدرن بدون سوئیچ خود خودرو به هیچ وجه روشن نمی شوند یا حرکت نمی کنند.

خدمات سوئیچ و ریموت

برای ساخت سوئیچ و ریموت و خدماتی دیگری که سوئیچ خودرو انجام می شود نیاز به داشتن مهارت و دانش کافی بسیار اهمیت دارد. با توجه به هزینه بالای نگهداری و همچنین تعمیر سوئیچ این خودرو، بهترین و کاربردی‌ترین روش برای کم کردن هزینه و ایجاد امنیت خودرو،  استفاده از ریموت و سوئیچ مخصوص است که زیر نظر متخصصین این کار طراحی و ساخته شده باشد. 

مراجعه به مراکزی که دارای متخصصین و نیروهای با تجربه و کارآمد در زمینه سوئیچ و ریموت خودرو هیوندا باشد ضروری است. 

خدمات مورد ارائه سوئیچ خودرو حضور متخصصین در محل برای باز کردن درب خودرو بعد از رویت مدارک در صورت مفقود شدن سوئیچ و ریموت شما است.  کددهی به ریموت کیلس ، ساخت و پروگرام ریموت ، ساخت مجدد سوئیچ در صورت مفقود شدن سوئیچ ، پاک کردن کدهای خطای ریموت ، تعویض باتری ریموت ، تعویض و یا تعمیر قاب ریموت ، کددهی به سوئیچ و ریموت و خام نمودن کلید خودرو در کوتاه‌ترین زمان و کم‌ترین هزینه مناسب ، ساخت ریموت مخصوص Key less بدون کلید ، غیر غعال کردن ریموت‌های گم شده با دیاگ کردن ، تراشیدن کلید سوئیچ با دستگاه CNC می باشد.

با مراجعه به مراکز معتبر می توانید از این خدمات با بالاترین کیفیت بهره مند شوید. خدمات در این مراکز با دستگاه های مخصوص و به روز انجام می شود تا مشکلات سوئیچ و ریموت شما را شناسایی و در کوتاه ترین زمان رفع کنند.