ساخت سوئیچ و ریموت یدک هیوندا

ساخت سوئیچ و ریموت یدک هیوندا

ساخت ریموت و سوئیچ هیوندا

ساخت سوئیچ هیوندا به تخصص و تجربه بالایی در کنار استفاده از تجهیزات پیشرفته نیاز دارد و با توجه به این ‌که در هر زمانی از شبانه روز ممکن است مشکل برای سوئیچ و ریموت برای خودرو شما ایجاد شود برخی از متخصصان در این زمینه خدمات شبانه روزی را ارائه می دهند.  از خدمات این مراکز می توان به ساخت سوئیچ هیوندا – ساخت و پروگرام ریموت هیوندا – تعریف ریموت جدید – کددهی و پاک کردن کد ریموت – باز کردن درب خودرو هیوندا در محل شما و ... اشاره نمود.

به دلیل اهمیتی که سوئیچ و ریموت در جهت بالا بردن امنیت خودرو شما دارد. می بایست در زمینه انتخاب مرکز تخصصی در این زمینه دقت لازم را داشته باشید. تخصص فرد در این زمینه برای ساخت سوئیچ و ریموت هیوندا و همینطور سابقه کار برای رفع مشکلات بعدی در زمینه امنیت خودرو و جلوگیری از اتلاف وقت شما بسیار مهم است.  

ساخت سوئیچ یدک هیوندا

ممکن است به خودرو خود نیاز داشته باشید و زمانی که به خودرو خود می رسید متوجه می شوید ریموت خود را گم کرده اید. اولین گزینه در زمانی که نیاز به سوئیچ هیوندا و ریموت هیوندا در هنگام بروز هر گونه مشکلی از جمله گم شدن، مفقود شدن یا شکستن و خراب شدن آن به ذهن می رسد. پیدا کردن یک مرکز معتبر و مطمئن با حضور متخصصین دارای مهارت های روز ویژه خودروهای هوشمند می باشد. درگذشته تعداد محدودی از خدمات دهندگان در این زمینه وجود داشت و سوئیچ و ریموت های قدیمی نیز ساده تر از ریموت های امروزی بودند. امروزه، پیشرفت‌های بسیار زیادی در طراحی و ساخت سوئیچ و ریموت هیوندا صورت گرفته است و انواع مختلفی از آن براساس نوع خودرو در بازار وجود دارد. این مسئله بیانگر پیچیده‌تر شدن فرایند تعویض و ساخت سوئیچ هیوندا است. از این رو مهم ترین گزینه انتخاب کلید سازی متخصص در زمینه خودرو شما براساس سابقه کار و همینطور تجهیزات و امکانات این مرکز می باشد.

تعریف و پروگرام ریموت هیوندا

در صورتی سوئیچ و ریموت هیوندا شما نیاز به پروگرام دارد نیاز به حضور در مراکز متخصص دارید که تجهیزات و امکانات در این زمینه را دارا باشند . زیرا سوئیچ و ریموت هیوندا شما نیاز به تعریف و کددهی دارد و این خدمات علاوه بر اینکه فرد باید از تخصص کافی در این زمینه برخوردار باشد نیاز به امکانات کافی نیز دارد.

کددهی ریموت هیوندا

سوئیچ و ریموت هیوندا اصل بسیار گران می باشد بنابراین برای رفع این مورد در صورت بروز هرگونه مشکل می توان از خدمات خام نمودن کلید هیوندا استفاده نمود . برای این خدمات تجهیزات مدرن مورد نیاز می باشد. برای تعریف ریموت ابتدا آن ها را خام کرده و کددهی جدید برای آنها انجام می شود و در اختیار مشتری قرار داده می شود.

پاک کردن ریموت گمشده

اگر سوئیچ و ریموت خودرو هیوندا خود را گم کرده اید و یا از شما دزدیده شده است اولین اقدام شما تماس با متخصصین در این زمینه برای پاک کردن سوئیچ و ریموت شما می باشد. در برخی از خودرو ها و مدل های آن در صورتی که سوئیچ خود را از دست داده اید نیاز به دریافت کد و خارج کردن کامپیوتر خودرو شما نمی باشد و با دستگاه های مخصوص سوئیچ و ریموت های خودرو هیوندا شما پاک می شود اما در برخی از خودرو نیاز به خارج کردن کامپیوتر و کدهای آن می باشد. در صورت مواجه شدن با این مشکل با متخصصین و مراکز معتبر تماس حاصل فرمایید تا در مورد خدمات مورد نیاز شما مشاوره دریافت کنید. 

سوئیچ کیلس هیوندا

کی لس به این معنا است که یعنی خودرو هیوندا شما فاقد کلید است و فقط یک ریموت همراهتان باشد کافی است. در واقع این سیستم به طور هوشمند است که در این طراحی و تکنولوژی بسیار منحصر به فرد و خاص است که از شناسایی ریموت خودرو از طریق امواج وایرلس صورت گرفته است و دیگر نیازی به وارد کردن کلید داخل سوئیچ نیست و این فن آوری بسیار خاص است. 

یکی از اتفاقات رایج در زمینه خودرو هیوندا گم شدن سوئیچ و ریموت خودرو است که خیلی با این اتفاقات رو به رو می‌شویم. به دلیل سیستم ایموبلایزر در خودروها و ساخت سوئیچ کد دار توسط افراد متخصص و کار بلد و زبده با دستگاههای پیشرفته و مخصوص انجام شده است. در خوردوهای امروزی گم شدن کلید و کی لس مشکلات بزرگی ایجاد کرده است به طوری که در اکثر موارد برای باز کردن درب خودرو، افرادی اقدام به حمل خودرو می‌کنند. شما با استفاده از سرویس دهی و ساخت سوئیچ کددار در محل می‌توان با ارسال مدل خودرو و سال ساخت خودرو از امکانات مراکز بهره مند شوید.  

خدمات سوئیچ و ریموت هیوندا

 • ساخت ریموت هیوندا و کددهی ریموت کیلس گو
 • ساخت کلید هیوندا در صورت گم شدن و یدکی با دستگاه اتوماتیک
 • پاک کردن کد خطای هیوندا با دستگاه دیاگ
 • تعویض قاب جدید هیوندا و باطری ریموت
 • ساخت ریموت گمشده هیوندا 
 • ساخت کلید و ریموت هیوندا در کمترین زمان
 • سفارش ریموت کی لس هیوندا انواع مدل هیوندا 
 • ساخت ریموت هیوندا کی لس گو
 • باز کردن درب هیوندا در کوتاهترین زمان ممکن
 • کددهی ریموت کلیدی و کی لس هیوندا 
 • ساخت و تراش کلید و هیوندا 
 • کددهی ریموت هیوندا بدون باز کردن کامپیوتر
 • غیرفعال سازی ریموت های گمشده هیوندا 
 • تعریف ریموت انواع سری های بنز
 • ساخت کلید هیوندا  ،ست کامل ایموبلایزر هیوندا 
 • ساخت ریموت هیوندا ،تعمیر قفل فرمان هیوندا 
 • ریموت هیوندا ،ریموت یدک هیوندا ،کپی ریموت هیوندا 
 • ساخت سوییچ هیوندا ،سوئیچ هیوندا ،کددهی سوئیچ هیوندا ،تعریف سوئیچ هیوندا 
 • کلید هیوندا ،کلید یدک  هیوندا ،کپی کلید هیوندا ،ساخت سوئیچ یدک هیوندا ،ساخت ریموت یدک هیوندا ،ساخت کلید یدک هیوندا 

از جمله خدمات ویژه ما می توان به مشاوره تلفنی و حضوری ، ارائه لیست قیمت بر اساس خدمات مورد نیاز شما و مدل خودرو ، ارسال کارشناس برای بازدید در محل در تمامی مناطق تهران و در سراسر ایران ، ارائه  خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به ‌صورت شبانه‌روزی حتی در ایام تعطیل، ضمانت و گارانتی محصولات و خدمات  اشاره نمود.

کپی سوئیچ و تراش تیغه کلید هیوندا

ریموت و سوئیچ های هوشمند امروزی اکثرا به صورت کی لس می باشند که در صورتی که دچار مشکل شوند حتما نیاز به هیوندا برای ساخت سوئیچ می باشد تا بتوان سوئیچ و ریموت هیوندا جدید ساخته شده را به سیستم کامپیوتر خودرو معرفی کرد. از جمله خدماتی که در مراکز تخصصی ساخت سوئیچ و ریموت هیوندا انجام می شود می توان به تراش تیغه کلید با تجهیزات مدرن نام برد. در این مرکز شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

باز کردن درب هیوندا

یکی دیگر از خدمات مراکز ساخت سوئیچ و ریموت باز کردن درب خودرو هیوندا می باشد. در صورتی که با همچین مشکلی مواجه شدید راحت ترین کار برای شما شکستن شیشه خودرو می باشد اما این بهترین راه نیست زیرا مراکز متخصص در این زمینه خدمات باز کردن درب خودرو هیوندا شما را بدون آسیب رسیدن به خودرو شما و با دستگاه های مدرن خود در این زمینه انجام می دهند. 

اطلاع از قیمت سوئیچ و ریموت

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت های ما و همچنین مشاوره با تیم متخصص ما با ما تماس گرفته و سفارش خود را در هر زمانی از شبانه روز بصورت 24 ساعته و در سراسر ایران  ثبت نمایید و از خدمات با کیفیت ما بهره مند شوید. ما توانسته ایم با بهترین کیفیت،  اعتماد و اطمینان مشتریان بسیاری را به خود جلب کند.

خدمات سوئیچ مدل های  هیوندا

سوئیچ آی 10 ( I10 )

سوئیچ آی 20 ( i20 )

سوئیچ آی 30 ( I30 )

سوئیچ آی 40 ( I40 )

سوئیچ آزرا گرنجور

سوئیچ النترا

سوئیچ اکسنت

سوئیچ آوانته

سوئیچ توسان

سوئیچ سوناتا

سوئیچ جنسیس

سوئیچ سنتنیال

سوئیچ وراکروز

سوئیچ ورنا

سوئیچ ولستر