ساخت سوئیچ و ریموت یدک پورشه

ساخت سوئیچ و ریموت یدک پورشه

ساخت ریموت و سوئیچ پورشه

ساخت سوئیچ پورشه به تخصص و تجربه بالایی در کنار استفاده از تجهیزات پیشرفته نیاز دارد و با توجه به این ‌که در هر زمانی از شبانه روز ممکن است مشکل برای سوئیچ و ریموت برای خودرو شما ایجاد شود برخی از متخصصان در این زمینه خدمات شبانه روزی را ارائه می دهند.  از خدمات این مراکز می توان به ساخت سوئیچ پورشه – ساخت و پروگرام ریموت پورشه – تعریف ریموت جدید – کددهی و پاک کردن کد ریموت – باز کردن درب خودرو پورشه در محل شما و ... اشاره نمود.

به دلیل اهمیتی که سوئیچ و ریموت در جهت بالا بردن امنیت خودرو شما دارد. می بایست در زمینه انتخاب مرکز تخصصی در این زمینه دقت لازم را داشته باشید. تخصص فرد در این زمینه برای ساخت سوئیچ و ریموت پورشه و همینطور سابقه کار برای رفع مشکلات بعدی در زمینه امنیت خودرو و جلوگیری از اتلاف وقت شما بسیار مهم است.  

ساخت سوئیچ یدک پورشه

ممکن است به خودرو خود نیاز داشته باشید و زمانی که به خودرو خود می رسید متوجه می شوید ریموت خود را گم کرده اید. اولین گزینه در زمانی که نیاز به سوئیچ پورشه و ریموت پورشه در هنگام بروز هر گونه مشکلی از جمله گم شدن، مفقود شدن یا شکستن و خراب شدن آن به ذهن می رسد. پیدا کردن یک مرکز معتبر و مطمئن با حضور متخصصین دارای مهارت های روز ویژه خودروهای هوشمند می باشد. درگذشته تعداد محدودی از خدمات دهندگان در این زمینه وجود داشت و سوئیچ و ریموت های قدیمی نیز ساده تر از ریموت های امروزی بودند. امروزه، پیشرفت‌های بسیار زیادی در طراحی و ساخت سوئیچ و ریموت پورشه صورت گرفته است و انواع مختلفی از آن براساس نوع خودرو در بازار وجود دارد. این مسئله بیانگر پیچیده‌تر شدن فرایند تعویض و ساخت سوئیچ یدک پورشه است. از این رو مهم ترین گزینه انتخاب کلید سازی متخصص در زمینه خودرو شما براساس سابقه کار و همینطور تجهیزات و امکانات این مرکز می باشد.

تعریف و پروگرام ریموت پورشه

در صورتی سوئیچ و ریموت پورشه شما نیاز به پروگرام دارد نیاز به حضور در مراکز متخصص دارید که تجهیزات و امکانات در این زمینه را دارا باشند . زیرا سوئیچ پورشه شما نیاز به تعریف و کددهی دارد و این خدمات علاوه بر اینکه فرد باید از تخصص کافی در این زمینه برخوردار باشد نیاز به امکانات کافی نیز دارد. تعریف سوئیچ پورشه و پروگرام ریموت پورشه یکی از مهم ترین خدمات در زمینه سوئیچ است.

کددهی ریموت پورشه

سوئیچ و ریموت پورشه اصل بسیار گران می باشد بنابراین برای رفع این مورد در صورت بروز هرگونه مشکل می توان از خدمات خام نمودن کلید پورشه استفاده نمود . برای این خدمات تجهیزات مدرن مورد نیاز می باشد. برای تعریف ریموت ابتدا آن ها را خام کرده و کددهی جدید برای آنها انجام می شود و در اختیار مشتری قرار داده می شود. مراکز تخصصی می توانند کددهی ریموت پورشه و پاک کردن کد ریموت شما را در سریعترین زمان برای شما انجام دهند.

پاک کردن ریموت گمشده

اگر سوئیچ و ریموت خودرو پورشه خود را گم کرده اید و یا از شما دزدیده شده است اولین اقدام شما تماس با متخصصین در این زمینه برای پاک کردن سوئیچ و ریموت شما می باشد. در برخی از خودرو ها و مدل های آن در صورتی که سوئیچ خود را از دست داده اید نیاز به دریافت کد و خارج کردن کامپیوتر خودرو شما نمی باشد و با دستگاه های مخصوص سوئیچ و ریموت های خودرو پورشه شما پاک می شود اما در برخی از خودرو نیاز به خارج کردن کامپیوتر و کدهای آن می باشد. در صورت مواجه شدن با این مشکل با متخصصین و مراکز معتبر تماس حاصل فرمایید تا در مورد خدمات مورد نیاز شما مشاوره دریافت کنید.

خدمات سوئیچ و ریموت پورشه

 •     ساخت ریموت پورشه و کددهی ریموت کیلس گو
 •     ساخت کلید پورشه در صورت گم شدن و یدکی با دستگاه اتوماتیک
 •     پاک کردن کد خطای پورشه با دستگاه دیاگ
 •     تعویض قاب جدید پورشه و باطری ریموت
 •     ساخت ریموت گمشده پورشه
 •     ساخت کلید و ریموت پورشه در کمترین زمان
 •     سفارش ریموت کی لس پورشه انواع مدل پورشه
 •     ساخت ریموت پورشه کی لس گو
 •     باز کردن درب پورشه در کوتاهترین زمان ممکن
 •     کددهی ریموت کلیدی و کی لس پورشه
 •     ساخت و تراش کلید و پورشه
 •     کددهی ریموت پورشه بدون باز کردن کامپیوتر
 •     غیرفعال سازی ریموت های گمشده پورشه
 •     تعریف ریموت انواع سری های پورشه
 •     ساخت کلید پورشه ،ست کامل ایموبلایزر پورشه
 •     ساخت ریموت پورشه ،تعمیر قفل فرمان پورشه
 •     ریموت پورشه ،ریموت یدک پورشه ،کپی ریموت پورشه
 •     ساخت سوییچ پورشه ،سوئیچ پورشه ،کددهی سوئیچ پورشه ،تعریف سوئیچ پورشه
 •     کلید پورشه ،کلید یدک  پورشه ،کپی کلید پورشه ،ساخت سوئیچ یدک پورشه ،ساخت ریموت یدک پورشه ،ساخت کلید یدک پورشه

از جمله خدمات ویژه ما می توان به مشاوره تلفنی و حضوری ، ارائه لیست قیمت بر اساس خدمات مورد نیاز شما و مدل خودرو ، ارسال کارشناس برای بازدید در محل در تمامی مناطق تهران و در سراسر ایران ، ارائه  خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به ‌صورت شبانه‌روزی حتی در ایام تعطیل، ضمانت و گارانتی محصولات و خدمات  اشاره نمود.

سوئیچ کیلس پورشه

کی لس به این معنا است که یعنی خودرو پورشه شما فاقد کلید است و فقط یک ریموت همراهتان باشد کافی است. در واقع این سیستم به طور هوشمند است که در این طراحی و تکنولوژی بسیار منحصر به فرد و خاص است که از شناسایی ریموت خودرو از طریق امواج وایرلس صورت گرفته است و دیگر نیازی به وارد کردن کلید داخل سوئیچ نیست و این فن آوری بسیار خاص است.

یکی از اتفاقات رایج در زمینه خودرو پورشه گم شدن سوئیچ و ریموت خودرو است که خیلی با این اتفاقات رو به رو می‌شویم. به دلیل سیستم ایموبلایزر در خودروها و ساخت سوئیچ کد دار توسط افراد متخصص و کار بلد و زبده با دستگاههای پیشرفته و مخصوص انجام شده است. در خوردوهای امروزی گم شدن کلید و کی لس مشکلات بزرگی ایجاد کرده است به طوری که در اکثر موارد برای باز کردن درب خودرو، افرادی اقدام به حمل خودرو می‌کنند. شما با استفاده از سرویس دهی و ساخت سوئیچ کددار در محل می‌توان با ارسال مدل خودرو و سال ساخت خودرو از امکانات مراکز بهره مند شوید.  خودروهای پیشرفته و لوکس دارای مدل های جدید از ریموت کیلس می باشند. انجام خدمات برای ریموت کیلس پورشه نیاز به ابزار به روز در این زمینه دارد.

کپی سوئیچ و تراش تیغه کلید پورشه

ریموت و سوئیچ های هوشمند امروزی اکثرا به صورت کی لس می باشند که در صورتی که دچار مشکل شوند حتما نیاز به پورشه برای ساخت سوئیچ می باشد تا بتوان سوئیچ و ریموت پورشه جدید ساخته شده را به سیستم کامپیوتر خودرو معرفی کرد. از جمله خدماتی که در مراکز تخصصی ساخت سوئیچ و ریموت پورشه انجام می شود می توان به تراش تیغه کلید با تجهیزات مدرن نام برد. در این مرکز شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

باز کردن درب پورشه

یکی دیگر از خدمات مراکز ساخت سوئیچ و ریموت باز کردن درب خودرو پورشه می باشد. در صورتی که با همچین مشکلی مواجه شدید راحت ترین کار برای شما شکستن شیشه خودرو می باشد اما این بهترین راه نیست زیرا مراکز متخصص در این زمینه خدمات باز کردن درب خودرو پورشه شما را بدون آسیب رسیدن به خودرو شما و با دستگاه های مدرن خود در این زمینه انجام می دهند.

اطلاع از قیمت سوئیچ و ریموت

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت های ما و همچنین مشاوره با تیم متخصص ما با ما تماس گرفته و سفارش خود را  در سراسر ایران  ثبت نمایید و از خدمات با کیفیت ما بهره مند شوید. ما توانسته ایم با بهترین کیفیت،  اعتماد و اطمینان مشتریان بسیاری را به خود جلب کند. برای اطلاع از قیمت سوئیچ پورشه و همینطور خدمات ما می توانید با ما در تماس باشید.

خدمات سوئیچ مدل های پورشه

سوئیچ 911

سوئیچ ماکان

سوئیچ باکستر

سوئیچ پانامرا

سوئیچ کاین

سوئیچ کیمن