فروشگاه لوازم یدکی

فروشگاه لوازم یدکی 

هر خودرویی در طول زمان و البته کارکرد بالای خود نیازمند هزینه استهلاک میشود. هر چه از خودرو بیشتر استفاده گردد مسائل استهلاک آن به مرور بیشتر و بیشتر میشود. باید به این قضیه توجه داشت کیفیت لوازم و قطعات به کار رفته در خودرو میتواند عامل تعیین کننده در میزان استهلاک خودرو باشد به همین منظور همیشه سعی بر این است تا از بهترین لوازم ممکنه برای خودروی خود استفاده کنید. 
لوازم مربوط به خودروی خود را میتوانید از طریق فروشگاه های لوازم یدکی که بهترین فروشگاه ها را برای شما در ریموت یدک قرار داده ایم تهیه نمایید.
از آنجایی که لوازم مدل های مختلف خودرو نسبت به هم دارای تفاوت هستند، باید که برای تهیه لوازم خودروی مربوطه به فروشگاه لوازم یدکی دارای لوازم مدل خودروی خود مراجعه نمایید.

انواع لوازم یدکی خودرو

در فروشگاه های لوازم یدکی میتوانید به انواع لوازم دسترسی پیدا کنید که در ادامه با موارد مختلف آن آشنا خواهید شد.

پیچ و مهره 

برای اتصال قسمت های مختلف قطعات خودرو از پیچ و مهره های مختلفی بسته به نوع خودرو استفاده میشود. در اتصال قطعات ممکن است تنها از پیچ استفاده شود چرا که اصولا سعی میشود برای اتصال قوی تر و محکم تر از مهره که به شکل نر و ماده با پیچ عمل میکند استفاده گردد.

آرم 

آرم هر خودرو نشان دهنده برند و اعتبار و حتی بخشی از جذابیت ظاهری آن است به همین دلیل اگر به هر علتی خودروی شما دیگر آرم ندارد، میتوانید برای تهیه آن به فروشگاه های لوازم یدکی که این آرم ها را در جنس های مختلفی ارائه میکنند مراجعه داشته باشید. 

فنر

بخش مهمی از خودرو که در صورت مشکل میتواند موجب آسیب به خودرو و افراد داخل آن گردد فنر آن میباشد چرا که فنر با گرفتن ضربه و کنترل حرکت عمودی بدنه خودرو در طی حرکت به علت وجود چاله ها و سرعت گیرهای مختلف موجب عملکرد بدون مشکل خودرو میگردد. فنرها در جنس هایی چون فلزی و یا هیدرولیکی در لوازم یدکی ها موجود هستند.

فولی

فولی به قطعه گرداننده تسمه گفته میشود که البته میتواند در موارد دیگر هم کاربرد داشته باشد. اگر فولی آسیب ببیند دیگر خودرو قادر به حرکت نخواهد بود. البته آسیب فولی معمولا در طی تصادفات و این چنین موارد رخ میدهد.

لنت ترمز 

هنگامی که صدای سوت مانندی از سمت لاستیک های خود شنیدید بدانید که باید لنت های ترمز خود را تعویض نمایید. این لنت ها در لوازم یدکی  ها موجود هستند.

فیلتر هوا 

 فیلترهای هوا دارای انواع مختلفی هستند که برای انواع خودرو متفاوت میباشند. به یاد داشته باشید همیشه فیلتر هوایی را استفاده کنید که متناسب با خودروی شما باشد. برای اطمینان از کیفیت فیلترها میتوانید به نشان استاندارد آنها توجه داشته باشید.

شمع و وایر شمع

شمع قطعه ای است‌ کوچک که روی سیلندر خودرو قرار گرفته و وظیفه آن، ایجاد جرقه‌ برای عمل حریق در محفظه‌ مخصوص میباشد. و اما وایر شمع قطعه ‌ای است که‌ برق را از کوئل یا دلکو به شمع انتقال میدهد. این ها دو قطعه وابسته به یکدیگر بوده تا عملکرد خودرو بتواند صورت گیرد.

انواع فن

از آنجایی فعالیت شمع سبب بالا رفتن حرارت میشود، پس به همین علت و برای جلوگیری از آسیب قطعات در اثر بالا رفتن حرارت از فن استفاده میگردد. فن خودرو با عملکرد خود سبب کنترل دما میشود.

برف پاک کن 

برای اینکه دیدی واضح و بدون مشکل را زمان  بارش برف و باران و در هنگام رانندگی داشته باشید، نیازمند عملکرد صحیح برف پاک کن های خودرو میباشید، گاهی ممکن است برف پاک کن ها به علت خراب شدن پلاستیک های ساینده به شیشه به خوبی عمل تمیز کردن را انجام ندهند و یا مشکل دیگری در رابطه با آنها بوجود آید که میتوان به راحتی آن ها را تعویض نمود. برف پاک کن برای مدل های مختلف خودرو در لوازم یدکی ها موجود میباشد.

همانطور که ذکر شد خودروها دارای انواع لوازم هستند که ممکن است هر کدام از آنها به مرور زمان و یا در اثر بروز اتفاقی آسیب ببینند اما مشکلی نبوده و شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه های لوازم یدکی موارد مد نظر را دریافت نمایید. برای راحتی دسترسی به لوازم یدکی، بهترین فروشگاه های لوازم یدکی در سایت ریموت یدک و در دسترس کاربران قرار گرفته است.