لوازم خودرو

بهترین فروشگاه های لوازم خودرو 

هر مالک خودرو به طور سالیانه ممکن است به سه دلیل لوزم خودروی خود را تعویض کند. اول اینکه به خواست سلیقه ای خود قسمتی را تعویض کند. دوم به علت آسیب به بخش هایی ازقسمت های خودروی خود در طی حادثه ای چون تصادف ایجاد شده به اجبار تعویض قطعه را انجام دهد. و سوم به دلیل استهلاک سالانه به این معنی که باید که حتما بخش هایی از خودرو به صورت ماهانه و یا چند ماه یکبار و حتی چند سال یکبار تعویض گردند. در همین راستا با مشاهده قسمت لوازم خودرو سایت ریموت یدک میتوانید به فروشگاه های بسیاری در سطح تهران و ایران دسترسی پیدا کنید که لوازم انواع خودروهای مختلف با مدل های مختلفشان در آنها یافت میگردد. 

انواع لوازم خودرو 

برخی از انواع لوازم یدکی خودرو شامل : 

استارت خودرو 

قسمت مهمی از خودرو میباشد که نیروی الکتریسیته را تبدیل به نیروی مکانیکی کرده تا بتوان خودرو را به حرکت در آورد، در واقع استارت خودرو نوعی موتور الکتریکی است. 

شمع خودرو

از قسمت های خودرو که به طور زمانبندی شده باید تعویض میگردد شمع خودرو میباشد. این قطعه که داخل محفظه ای در بالای سیلندر خودرو واقع میشود وظیفه ایجاد احتراق را برای عملکرد خودرو بر عهده دارد.

لنت ترمز 

لنت ترمزها از بخش هایی به شمار می آیند که بیشترین نیاز به تعویض را دارا هستند. تعویض آنها رابطه مستقیمی با جان انسانها ازجمله خودتان دارد به این شکل که اگر لنت ترمزها عوض نشود شما به مرور توان ایست کمتری خواهید داشت. با سایش لنت ها در طی مدتی چند ماهه و توان کمترشان در ترمز گیری خطراتشان بروز میکند پس باید به طور ثابت آنها را تعویض نمود.

فن خودرو 

فن خودرو که به طور عام در قسمت جلویی آن قرار میگیرد برای جلوگیری از بالا رفتن حرارت خودرو استفاده میگیردد. اگر فن خودرو در طی مدتی چند ساله دچار مشکل شود و از کار بیفتد ممکن است در طی حرارت بالا آسیبی به قسمت های داخلی آن وارد گردد.

برف پاک کن خودرو 

برف پاک کن که بر روی شیشه جلویی و در کمتر موارد در شیشه عقب خودرو نصب میشود وظیفه دادن دیدی سالم به شما را بر عهده دارد که در صورت نبود آنها شرایط رانندگی برای هیچ خودرویی در هوای بارانی وجود نخواهد داشت. پس بهتر است از عملکرد صحیح آنها اطمینان حاصل نموده و در صورت نیاز آنها را تعویض کنید.

پیچ  و مهره خودرو 

برای اتصال بیشتر قطعات خودرو از پیچ و مهره هایی با سایزهای مختلف استفاده شده که برای هر خودرویی نوع آنها متفاوت میباشد. به همین دلیل است که باید برای تهیه آنها به یکی از فروشگاه های لوازم خودرو مراجعه کنید.

آرم خودرو 

آرم خودرو را در جنس های مختلفی مانند چوب میتوان نصب کرد و شمایلی جالب تر را در ظاهر خودرو ایجاد نمود.

ارتباط با تامین کنندگان لوازم خودرو

در بخش لوازم خودرو در سایت ریموت یدک شما می توانید بسیاری از فروشگاه های لوازم یدکی، لاستیک و ...  را مشاهده نمایید و براساس میزان نزدیکی آنها به محل حضورخود و یا موجود داشتن لوازم مورد نظر شما، میتوانید به آنها مراجعه نمایید.