نمایشگاه خودرو

بهترین نمایشگاه های خودرو در سطح تهران و ایران

روزانه در سطح کشور به میزان قابل توجهی، خرید و فروش خودرو صورت میگیرد که بخش عمده آنها بواسطه نمایشگاه های خودرو انجام میشود.  نمایشگاه های موجود این شرایط را ایجاد نموده اند تا هر کسی که قصد فروش خودروی خود را دارد بدون اینکه خود را درگیر بحث های خرید و فروش کند و مجبور به ملاقات خریداران باشد، بتواند عمل فروش خود را به کمک نمایشگاه های خودرو انجام دهد. 
همچنین اگر قصد خرید خودرویی را داشته باشید، به عنوان یک خریدار میتوانید برای خرید خودرو به نمایشگاه خودرو مراجعه اقدام نمایید. خودروهای مد نظر میتوانند کارکرده و کم کارکرده و یا حتی صفر کیلومتر باشند.
در سطح کشور انواع نمایشگاه های مختلف یافت میشوند که هر کدام از خودروهای خاصی استقبال میکنند و برای نمونه میتوان به دسته های زیر تقسیمشان کرد : 

نمایشگاه خودرو خارجی 

نوعی از نمایشگاه ها موجود هستند که تنها معاملات خودروهای خارجی را صورت میدهند به این شکل که این خودروها به داخل کشور تنها وارد شده و هرگز در داخل کشور به تولید نرسیده اند. از انواع خودروهای معاملاتی آن میتوان به خودرو بی ام و، مرسدس بنز، لکسوس، تویوتا، پورشه، مازاراتی، هیوندا، ماکسیما، رنج رور، ولووو، نیسان، لامبورگینی، آئودی، فولکس، کیا و دیگر موارد اشاره داشت.

نمایشگاه خودرو داخلی

از عام ترین نوع نمایشگاه های موجود در کشور نوعی میباشد که در آنها تنها معاملات خودروهای داخلی صورت میگیرد. نمایشگاه های خودرو داخلی میتوانند تمامی انواع تولیدات داخل را در بر داشته باشند. از انواع خوروهای معاملاتی داخلی میتوان به پژو، پراید، سمند، تندر، تیبا، رانا، ساینا، کوییک، دنا، تارا، 207، 206 و... اشاره کرد. 

نمایشگاه خودروهای داخلی و خارجی 

نوعی دیگر از نمایشگاه های خودرو که کمتر دیده میشود معاملات خودروهای های داخلی و خارجی با هم در یک نمایشگاه است. برای نمونه در یک نمایشگاه، خودروهای داخلی چون پژو 405 به همراه خودروی های خارجی چون مرسدس بنز سی 200 معامله میشوند. 

نمایشگاه خودرو کلاسیک 

اما نوعی از نمایشگاه که نوعی بسیار کم تعداد است، نمایشگاه خوردو کلاسیک میباشد. در این نمایشگاه ها به نمایش و معامله خودروهای کلاسیک قدیمی که میتواند یادآور خاطرات نوستالژی باشد صورت مپذیرد. اما همانطور که میدانید قدیمی بودن آنها علت بر قیمت پایین برای آنها نخواهد بود بلکه به دلیل کمیاب بودن آنها، این موارد از ارزش بالایی برخوردار میشوند.

ارتباط با نمایشگاه های خودرو 

در سطح تهران و ایران نمایشگاه های خودروی بسیاری موجود هستند که اکثر آنها را تنها با جست و جو در بخش نمایشگاه خودرو واقع در سایت ریموت یدک در دسترس خود خواهید داشت. برای دسترسی آسان هم شماره تماس و هم آدرس محل نمایشگاه ها در سایت قرار داده شده است.