کیا در سال 2021

کیا در سال 2021

| 139 بار دیده شده | تاریخ انتشار: ۱۳۹۹-۱۱-۱۶ |

خبر جدید کیا برای سال 2021 چیست؟

همچنین مورد توجه 2021 K5 سدان است که جایگزین Optima در مجموعه خودروسازان می شود. بقیه وسایل نقلیه این برند برای سال 2021 کمتر مورد توجه قرار می گیرند ، اما بیشتر مدل ها هنوز به روزرسانی های جزئی را شاهد هستند.

2021 کیا K5

کیا نام سدان سایز متوسط ​​خود را برای سال 2021 تغییر داد و به روزرسانی کاملی را برای آن انجام داد. Optima اکنون K5 است ، همان چیزی است که در سراسر جهان نامیده می شود. این سدان دارای موتورهای جدید و همچنین لیست بلندی از به روزرسانی های داخلی و فناوری است. اکثر مدل ها از یک موتور چهار سیلندر 1.6 لیتری توربو با قدرت 180 اسب بخار بهره می برند. مدل های اسپورت گرا GT از یک چهار سیلندر 2.5 لیتری توربو با قدرت 290 اسب بخار استفاده می کنند. درایو تمام چرخ امسال اختیاری است ، اولین بار برای Optima-turn-K5.

در جلوی فناوری ، K5 جدید دارای یک سیستم پارکینگ هوشمند از راه دور است که به راننده امکان می دهد ماشین را از فضای پارک جلو و عقب منتقل کند.

2021 کیا فورته

سدان جمع و جور Forte کیا دارای ویژگی های استاندارد اضافی برای 2021 است. Forte EX ، یک پیشرفته بالاتر ، دارای ناوبری استاندارد ، سیستم صوتی برتر ، شارژ بی سیم تلفن هوشمند و یک سقف ماهواره ای قدرتمند است. هشدار برخورد نقاط کور و سیستم های هشدار عبور از وسایل نقلیه عقب در تریم های GT Turbo با گیربکس اتوماتیک استاندارد هستند (این قبلاً در مدل های دستی استاندارد بود).

2021 کیا سدونا

مینی ون Kia’s Sedona بدون هیچ گونه تغییر یا اضافه شدن ویژگی دیگری ادامه دارد ، اما برخی از گزینه های رنگ داخلی و خارجی را برای سال 2021 از دست می دهد. نسخه جدید برای سال 2022 پیش بینی می شود.

2021 کیا سلتوس

کیا SUV جدیدی را برای سال 2021 به مجموعه خود اضافه کرد: Seltos تقریباً همان قد و عرض Soul هاچ بک است ، اما تقریباً 7 اینچ طول دارد. 4.4 اینچ کوتاه تر از SUV کامپکت Sportage است.

به ترتیب صعودی ، سطح تر و تمیز LX ، S ، EX و SX موجود است و سیستم محرک چهار چرخ برای همه به جز S که دارای پیشرانه استاندارد جلو است ، استاندارد است (AWD یک گزینه 1500 دلاری است). نیرو از یک موتور چهار سیلندر 146 اسب بخاری و 2.0 لیتری همراه با یک گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته حاصل می شود. پیشرانه سطح بالا یک پیشرانه 1.6 لیتری توربوشارژ 175 اسب بخار است که با یک موتور اتوماتیک دو کلاچه هفت سرعته ترکیب شده است.

 

<< از جمله خدماتی که ما به شما معرفی می  کنیم ساخت سوئیچ کیا در معتبرترین و مجهزترین مراکز در سراسر ایران می باشد>>

 

2021 کیا سورنتو

کوچکتر از جفت SUV های سه ردیف کیا به روزرسانی بزرگی برای سال 2021 به دست می آورد. Sorento با یک پلتفرم جدید سوار می شود و یک به روزرسانی عمده برای سبک طراحی می شود. این سیستم همچنین پیشرانه های هیبریدی و پلاگین هیبریدی را به صفات اصلی خود اضافه می کند ، همچنین دارای ویژگی های ایمنی استاندارد تر و یک نسخه آفرود ناهموار به نام X-Line است.

در زیر کاپوت چند انتخاب وجود دارد. مدل های پایه از یک گیربکس 2.5 لیتری 191 اسب بخاری با یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک استفاده می کنند. چهار سیلندر 2.5 لیتری توربوشارژ 281 اسب بخاری نیز در دسترس است و با یک اتوماتیک هشت سرعته دو کلاچه جدید جفت می شود. V-6 سال گذشته از بین رفته است. این هیبرید از یک نسخه از 1.6 سیلندر 1.6 لیتری کیا نیرو می گیرد که برای تولید کل سیستم 227 اسب بخار با یک موتور الکتریکی جفت می شود. از گیربکس شش سرعته اتوماتیک استفاده می کند.

در داخل ، سورنتو برای شش یا هفت سرنشین در سه ردیف جا دارد. صندلی های کاپیتان ردیف دوم موجود است یا می توانید صندلی نیمکت متناسب با سه صندلی تهیه کنید. ردیف سوم به لطف طراحی مجدد ، دو صندلی و فضای بیشتری نسبت به قبل دارد. فضای داخلی نیز با در دسترس بودن صفحه لمسی غول پیکر 10.25 اینچی Kia ، از نوسازی فناوری برخوردار است. بدون آن ، یک صفحه نمایش 8 اینچی استاندارد است.

2021 کیا اسپورتیج

SUV جمع و جور Sportage Kia دارای دو بسته ظاهری Nightfall Edition تازه در دسترس برای تریم های S است که شامل تزئینات بیرونی مشکی پیانو ، رینگ های آلیاژی 18 اینچی و نشان های مرتبط است. تمام تریم های دیگر - به ترتیب صعودی LX ، EX و SX Turbo - انتقال می یابند.

2021 کیا سول

Kia’s boxy Soul hatchback برای سال 2021 دارای ویژگی های استاندارد استاندارد و همچنین برخی تجهیزات مختلط است. هشدار درب سرنشین عقب اکنون استاندارد است. در به روزرسانی ویژگی ها ، مدل های X-Line و GT-Line سوپاپ های جدیدی را برای سواری بهتر دریافت می کنند. keyfob برای تریم های EX و Turbo اکنون شامل شروع از راه دور یکپارچه است. و مدلهای توربو دارای مدالهای تجدید نظر شده در جلوپنجره ، فرمان و بالابر هستند.

2021 کیا استینگر

سدان عملکردی کیا ، استینگر ، برای سال 2021 یک به روزرسانی جزئی دارد: داخلی داخلی قرمز در مدل های خاکستری V-6 Panthera در دسترس است.

2021 کیا تلوراید

بزرگترین SUV کیا برای مدل 2020 معرفی شد. برای سال 2021 تلوراید برخی از تجهیزات جزئی را به روز می کند. اکنون همه تریم ها دارای مهار تریلر هفت پین (از واحد چهار پین هستند) و همچنین یک دکمه شروع از راه دور در صفحه کلید دارند.

به ترتیب صعودی ، سطح تراز LX ، S ، EX و SX است. برای مدل های EX ، چراغ های جلوی LED به بسته Premium EX می پیوندند. بسته ظاهر Nightfall Edition برای نسخه های EX و SX در دسترس است ؛ و Black Copper رنگ خارجی جدیدی برای مدل های S و EX است. سرانجام ، Sangria یک رنگ خارجی جدید است که برای تریم های SX در دسترس است.

محصولات مرتبط کیا در سال 2021

نظرات شما در مورد کیا در سال 2021
امتیاز: